Otevírací doba

Pondělí:07:15 - 18:00
Úterý:07:15 - 18:00
Středa:07:15 - 18:00
Čtvrtek:07:15 - 18:00
Pátek:07:15 - 16:30

Odborné poradenství

Centrum odvykání kouření

V lékárnách označených tímto logem nabízíme odborné poradenství při odvykání kouření speciálně proškolenými odborníky - lékárníky, kteří úspěšně absolvovali garantovaný kurz České lékárnické komory. V současnosti je na trhu několik účinných léčiv, která pomáhají překonat závislost. Poradíme vám, jak je máte správně užívat. Opakovaně vás pozveme na konzultace. Pomůžeme nahradit vzorce chování spojené s kouřením. Kontaktujte nás a dozvíte se, jak zvládnout neodolatelnou touhu na cigaretu.

Centrum odvykání kouření

Podpora ve snižování hmotnosti

Absolventi Garantovaného kurzu ČLnK „Podpora ve snižování hmotnosti“ jsou proškoleni, jak postupovat při konzultaci s obézním pacientem, a jak ho efektivně motivovat ke změně životního stylu. Jsou připraveni ve spolupráci s nutričními terapeuty a rekondičními centry a nabízet pacientům efektivní možnosti snížení hmotnosti. Při problémech s nadváhou hledejte ve svém okolí lékárny s logem „Podpory ve snižování hmotnosti“.

Podpora ve snižování hmotnosti

Základy poskytování odborných konzultací pacientům v lékárně včetně řešení lékových problémů

Česká lékárnická komora připravila ve spolupráci s odborníky z České farmaceutické společnosti JEP dvoudenní kurz, během něhož se lékárníci zdokonalí v odhalování a řešení problémů spojených s užíváním léčiv, v komunikaci s pacienty a dále v nezbytné dokumentaci konzultační činnosti. Lékárny s takto proškolenými lékárníky jsou označeny výše uvedeným logem. Přijďte se poradit o problémech s léky pro Vás nebo pro Vaše blízké!

Základy poskytování odborných konzultací pacientům v lékárně včetně řešení lékových problémů

Hojení ran

Váháte, jaký materiál zvolit pro co nejšetrnější péči o poranění? Co použít k léčbě oparu, popraskané kůže na rukou, nebo jaký je nejvhodnější léčivý přípravek na jizvy po operaci? V lékárnách označených tímto logem nabízíme odborné poradenství ohledně hojení ran, použití krycích materiálů na rány, prevence a používání kožních ochranných krémů, využití oplachových roztoků, ošetření drobných poranění a péčí o pooperační jizvy.

Hojení ran

Poradenství a péče o pacienty s Alzheimerovou chorobou

Poradenství a péče o pacienty s Alzheimerovou chorobou

Screening diabetu a péče o diabetické pacienty

Screening diabetu a péče o diabetické pacienty

Lékové interakce

Screening kardiovaskulárních onemocnení

Léčivé rostliny

Chcete se dozvědět více ohledně léčivých rostlin? Nejste si jisti na jaké potíže konkrétní léčivé rostliny využívat, jak je dávkovat, nebo zda jsou vhodné v kombinaci s vašimi užívanými léky? Přijďte si do lékárny pro radu!