Medidays 2023

Medidays 2023

20. - 21. 1. 2023
Vážené kolegyně, vážení kolegové,

přijměte pozvání na jedinečnou akci spolupořádanou spolky Mladí lékárníci a Mladí lékaři v pátek 20. a v sobotu 21. ledna v Praze, která bude plná diskusních panelů a zajímavých seminářů.
 
V pátek od 9:30 do 11:00 proběhne diskusní panel nad tématem o financování lékárenství za účasti prezidenta ČLnK Aleše Krebse, předsedy GML Marka Hampela, šéfredaktora Zdravotnického deníku Tomáše Cikrta a majitelem společnosti PHC Vladimírem Finsterlem. Navazovat bude od 11:30 do 12:20 seminář o založení vlastní lékárny a jejím úspěšném vedení s kolegyní Kristýnou Pilátovou, v 15:30 začne seminář o preskripčních, indikačních omezeních a úhradách léčiv od kolegy Davida Suchánka a odpolední program bude zakončen IPLP receptářem a jeho použitím v praxi kolegyní Martinou Husárovou.
 
Sobotní lékárenský program začne v 11:30 seminářem o založení vlastní lékárny a jejím úspěšném vedení s kolegyní Kristýnou Pilátovou, od 13:30 do 15:00 proběhne diskusní panel o poskytované péči v lékárnách a možném rozšíření kompetencí lékárníků, ve kterém bude diskutovat viceprezident ČLnK Martin Kopecký, prezident SLeK Ondrej Sukeľ, provozní ředitel BENU Michal Jurča a předseda Mladých praktiků Vojtěch Mucha. Od 15:30 do 16:20 proběhne seminář o preskripčních, indikačních omezeních a úhradách léčiv od kolegy Davida Suchánka a v 16:30 začne seminář o inkompatibilitách při přípravě IPLP s kolegyní Martinou Husárovou.
 
Akce proběhne ve Vienna House Andel’s Prague na Smíchově, další podrobnosti o akci a registraci najdete na webových stránkách Medidays. Po vyplnění registračních údajů je vstup na akci zdarma.

Věřím, že se s mnohými z vás na akci potkám!

Za předsednictvo spolku Mladí lékárníci
PharmDr. Lukáš Malý


Sdílet článek:

Související články

 • Medidays 2024

  Medidays 2024

  19. 1. 2023

 • Máte zájem očkovat?

  Máte zájem očkovat?

  Mladí lékárníci mapují situaci a ochotu lékárníků zapojit se do očkování nejen proti Covid19

 • Představení nového předsednictva Mladých lékárníků

  Představení nového předsednictva Mladých lékárníků

  Vážené kolegyně, vážení kolegové, v květnu letošního roku bylo zvoleno nové předsednictvo Mladých lékárníků, spolku, který sdružuje lékárníky do 35 let [...]