Pravomocné změny od 1. srpna 2015
Aktualizace 27. 7. 2015
Aktualizace 27. 7. 2015
Aktualizováno dne 28.8.2015
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda má farmaceut, jako lékařské povolání,ze zákona právo nahlížet do zdravotnické dokumentace pacienta nebo zda je to potřeba upravit v interní dokumentaci nemocnice? Jedná se o konzulataci farmakoterapie na oddělení. Děkuji za odpověď, Jana Pavlíková
Spolek farmaceutů v Praze při České farmaceutické společnosti ČLS JEP, z.s., Česká lékárnická komora a Psychiatrická nemocnice Bohnice pořádají Slavnostní setkání Spolku farmaceutů v Praze u příležitosti obnovení činnosti spolku na téma "Novinky v oblasti psychiatrické péče".
Vážená kolegyně, vážený kolego, budete-li mít zájem o aktivní [...]
Aktualizováno Na základě podnětů z několika lékáren jsem se počátkem [...]
V rámci nového projektu „Lékárníci pacientům“ ČLnK zveřejňuje vzorové prezentace pro přednášky určené [...]
Dobrý den, chci se zeptat, zda-li je možné, v souladu s platnou legislativou, převádět léčivé přípravky mezi jednotlivými lékárnami pomocí žádanek. Děkuji
Vážený pan MUDr. Svatopluk Němeček ministr zdravotnictví Palackého nám. [...]
Vážený pan MUDr. Svatopluk Němeček ministr zdravotnictví Palackého nám. [...]