Vzdělávání na portálu euni.cz

Vzdělávání na portálu euni.cz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda za distanční kontinuální vzdělávání na portálu euni.cz již nejsou přidělovány žádné body. Platí stále, že polovinu z 3-letého limitu 90 bodů je možno získat distančně a pokud ano, tak na jakých konkrétních webových stránkách? Děkuji.

 

Dobrý den,
za distanční vzdělávání  - tedy za úspěšné splnění podmínek e-testu získáváte příslušné potvrzení s počtem bodů. Toto potvrzení dostanete e-mailem od organizátora (provozovatele e-testů) a tím pak dokládáte získané body do KV lékárníků. Pokud jste byl úspěšný řešitel a potvrzení jste nezískal, pak si překontrolujte Vaše údaje, které jste zadával při registraci na euni.cz, nebo je telefonicky kontaktujte.
Co se týká získávání bodů za distanční formu vzdělávání - platí opravdu 50% z limitu 90 bodů můžete získat právě touto formou.
E-testy najdete na:
www.euni.cz www.edukafarm.cz a nově www.belca.cz 

S pozdravem
Martina Horáková
Lékárnická akademie, s.r.o.

 

 

 

Sdílet článek:

Související články

 • Rezervace léků zasláním identifikátoru eRp

  Rezervace léků zasláním identifikátoru eRp

  Pokud mám na webových stránkách umístěn odkaz, přes který může pacient zadat kod e-receptu a tímto si ho objednat a posléze osobně vyzvednout, je to v pořádku? A pokud si udělá rezervaci přes portál Pilulky ke mně do lékárny, je to v pořádku? E-shop nemám, zásilkový výdej také ne.

 • Náplně práce

  Náplně práce

  Z jaké legislativy plyne, že na lékárně mají být pro zaměstnance náplně práce?

 • Uchovávání léčivých přípravků v místnosti příjmu

  Uchovávání léčivých přípravků v místnosti příjmu

  Je pravda, že v místnosti označené dle schváleného plánku SÚKLem jako příjem nesmí být současně na policích skladované registrované léky ? PZT (inko pomůcky), potravní doplňky, kosmetika tedy ano? Co mohu skladovat na příjmu, aby to při kontrole SÚKLu prošlo? A lednička - mám ji z příjmu přesunout do skladu?